Bačina stavební firma Pelhřimov

Bačina stavební firma Pelhřimov

Stavební firma Bačina a.s. byla založená v Pelhřimově v roce 1992 a navazuje na tradici rodinné stavební firmy Oldřicha Bačiny, která v Pelhřimově působila od roku 1938 do roku 1948, kdy byla znárodněna.

Hlavní výrobní náplní stavební firmy Bačina je kompletní dodávka stavby na klíč: např. výrobní haly a sklady, rodinné domy, bytové domy a stavby občanské vybavenosti, kompletní rekonstrukce bytu a domu, rekonstrukce bytového jádra, dotace a zelená úsporám, zemní práce a výkopové práce.

Předností naší firmy je rychlost, maximální soustředění kapacit, využívání nových technologií a zavádění nejnovějších materiálů z tuzemska i dovozu. Vlastníme veškeré stroje a dopravní prostředky pro zajištění stavebních prací.

Kromě kompletní dodávky staveb se akciová společnost Bačina zabývá výrobou a montáží atypických zámečnických výrobků z oceli, nerezové oceli a mosazi, a to od těžkých konstrukcí hal a čerpacích stanic, přes výtahové šachty, schodiště, vřetenová schodiště, vrata, dveře, výkladce, zábradlí, až po speciální zámečnické výrobky podle požadavku zákazníka.

Certifikáty kvality

  • vlastní certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2009
  • vlastní certifikát ČSN EN ISO 14001 : 2005
  • vlastní certifikát Zelená úsporám
  • vlastní certifikát o kvalifikaci - způsobilost k provádění stavebních prací hrazených z veřejných zdrojů
  • jsme zařazeni v Registru kvalifikovaných prací a firem pro veřejnou zakázku

Bačina stavební firma a.s.
U Agrostroje 920
393 01 Pelhřimov

Zobrazit na mapě